Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 20
» Son Üye: tragedya27
» Toplam Konular: 208
» Toplam Yorumlar: 238

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 4 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 4 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Kripto paralar artık Ovis...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: osman75
Dün, Saat: 20:04
» Yorumlar: 0
» Okunma: 16
Araç kullanımının bazı be...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
Dün, Saat: 15:34
» Yorumlar: 0
» Okunma: 18
Dünyaya açılan hizmetler ...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 20:47
» Yorumlar: 0
» Okunma: 50
Dünyanın ortak sorununa o...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 20:38
» Yorumlar: 0
» Okunma: 11
İnşaat ve tadilat işlemle...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 19:12
» Yorumlar: 0
» Okunma: 9
Dökülen saçlarınızı dert ...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 17:53
» Yorumlar: 0
» Okunma: 18
Enerjinin birim maliyeti ...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 16:43
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15
Fiziki tedavi gibi ruhsal...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 16:10
» Yorumlar: 0
» Okunma: 9
Çocuklar için ruhsal sağl...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 15:47
» Yorumlar: 0
» Okunma: 11
Ahşap şıklığını evinize t...
Forum: İlk Forum
Son Yorum: mehmetcan
21-02-2018, Saat: 15:00
» Yorumlar: 0
» Okunma: 10

 
  Kripto paralar artık Ovis’te işlem görüyor!
Yazar: osman75 - Dün, Saat: 20:04 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Kripto paralar artık Ovis’te işlem görüyor!


Dünyada geçerliliği her gün artan kripto paralar, Dijital Para Borsası Ovis sayesinde artık Türkiye’de hızlı, kolay ve hepsinden önemlisi güvenilir bir şekilde alınıp satılıyor.

Üye olmak için: https://www.ovis.com.tr/?ref=820812203088070

Referans Kodu: 820812203088070

Dijital paranın hayatımızdaki yeri her geçen gün artıyor. Birkaç yıl içerisinde yatırımcılarına değer kazandıran Bitcoin ve Ethereum, Ripple gibi 1600’e yakın dijital para birimi dünyada işlem görüyor. Türkiye’de ise bu platformlara yatırım yapmak çok zor olabiliyor.
 
Kimi zaman yatırım yapmak için kullandığınız platformun yavaş olması, kimi zaman ise işlem yapılan sayfanın kolay anlaşılır şekilde dizayn edilmemesi kripto paralara yatırım yapan kişilere sıkıntılı ve bezdirici zamanlar yaşatabiliyor.

İşte bütün bu zorlukların artık yaşanmayacağı yeni bir Dijital Para Platformu hayata geçti: Ovis.

Ovis’te ilk aşamada 15 coin (kripto para) işlem görecek. Ardından her hafta 2-3 yeni coin daha eklenerek kısa bir sürede 47 coin’e ulaşılacak.
Ovis kendi kripto para teknolojisini ve altyapısını tamamen kendisi geliştirmiştir. Bunun için başka yazılım firmalarından hazır uygulamalar kullanmamakta ve sunucu yapısını da Türkiye de bulundurmaktadır. Bundan dolayı yüzlerce dijital parayı Ovis üzerinden işlem yapmak tamamen kullanıcıların talepleri doğrultusunda gerçekleşecektir.

Siz isteyin biz kullanıma açalım.

Hedef, en güvenilir ve en büyük olmak.

Ovis’in hedefi, Türkiye’nin en güvenilir ve en büyük Dijital Para Platformu olmak. Kripto paraların kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alınıp satılmasına olanak sağlayacak Ovis’te uluslararası güvenlik testlerinden tam başarı ile geçmiş ve sertifikalandırılmış sistemler kullanılmaktadır.
İnternet sitesi iki farklı arayüze sahiptir. Biri ilk dijital parasını almak isteyenler için basit, diğeri ise çok detaylandırılmış ekrandan oluşan profesyoneller için yapılmış arayüzlerden oluşmaktadır.

En popüler dijital paralarda TRL, BTC ve ETH pariteleri ile alım satım yapmak mümkündür. Alıcıdan ve satıcıdan sadece binde 2 komisyon alınacak. Bu oran Türkiye’deki en düşük oranını temsil etmektedir. Ayrıca eğer Ovis’e arkadaşlarınızı davet ettiyseniz yaptıkları işlemlerden Ovis’e aktarılan komisyonun %25’i de sizin hesabınıza eklenmektedir.

Toplam kullanıcı üzerinden saniyede işlem başına dünya standartlarının üzerinde hacimle alıp-satmak mümkündür. Böylece sistemin çökmesi gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

Ovis’te ayrıca, API desteği, market, limit, stop-loss emirleri gibi hizmetler de bulunmaktadır.

Daha fazlasını keşfetmeniz, güvenli ve konforlu bir sistemde kripto para alıp satabilmeniz için sizi Ovis’e bekliyoruz.

Referans Kodu: 820812203088070

Bu konuyu yazdır

  Araç kullanımının bazı bedelleri var
Yazar: mehmetcan - Dün, Saat: 15:34 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Otomobil kullanımı üst düzey konfor ve keyif sunarken bazı gereklilikleri de beraberinde taşır. Herhangi bir kaza ya da arıza durumunda aracınızın Yedek parça ihtiyacı doğacaktır. Bu kapsamda oem yedek parça hizmeti sunan sayfamız Türkiye'nin her noktasına kargo ile ulaşmaktadır. Zaman kaybetmeden çıkma yedek parça sekmeleri üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile parça teminini sağlayın.

Her marka ve model için malzeme temini
Türkiye'de milyonlarca araç sahibinin ziyaret ettiği başarılı bir malzeme tedarikçisi olan sitemizde her marka ve modelde araç için malzeme bulunmaktadır. Bu kapsamda oem yedek parça hizmeti sunan sayfamız Türkiye'nin her noktasına kargo ile ulaşmaktadır. Zaman kaybetmeden çıkma yedek parça sekmeleri üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile parça teminini sağlayın. Aracınızın ihtiyacı olan parçayı online olarak sorgulayın ve gerekli durumlarda siparişinizi verin.

Montajını dilediğiniz gibi yapın
İnternet üzerinden yedek parça temini garantili parçaları en uygun fiyatlar ile satın almanızı sağlar. Bu kapsamda oem yedek parça hizmeti sunan sayfamız Türkiye'nin her noktasına kargo ile ulaşmaktadır. Zaman kaybetmeden çıkma yedek parça sekmeleri üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile parça teminini sağlayın. Parçaları satın aldıktan sonra ister kendi başınıza isterseniz de bir usta yardımıyla montajını gerçekleştirebilirsiniz. Zaman kaybetmeden sitemize katılın.

Bu konuyu yazdır

  Dünyaya açılan hizmetler zinciri
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 20:47 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Yaptığı hizmetler ile dünyaya nam salan sitemizde Gebze İnşaat Taahhüt işleri için randevu alabileceğiniz gibi Kocaeli İnşaat Taahhüt işleri ve İstanbul inşaat taahhüt işleri için de en uygun fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. İşlemlerinizi profesyonel bir ekip ile gerçekleştirmek ve yatırımlarınızı güvence altına almak için doğru adrestesiniz. Zaman kaybetmeden bizimle iletişim kurun.

Sağlam teknik ekip ve kaliteli çizim
İnşaat alanında kaliteyi sağlamak için sağlam bir teknik ekip ve iyi bir çizim deneyimi gerekir. Bu imkanları sağlayarak kaliteli hizmetler sunan sitemizde Gebze İnşaat Taahhüt işleri için randevu alabileceğiniz gibi Kocaeli İnşaat Taahhüt işleri ve İstanbul inşaat taahhüt işleri için de en uygun fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. İşlemlerinizi profesyonel bir ekip ile gerçekleştirmek ve yatırımlarınızı güvence altına almak için doğru adrestesiniz. Zaman kaybetmeden bizimle iletişim kurun.

Randevu alarak zamanı etkili kullanın
Mühendisliği sahaya dökmekle sağlanan bu başarıdan siz de payınızı alın. Zaman kaybetmeden sitemizde sunulan Gebze İnşaat Taahhüt işleri için randevu alabileceğiniz gibi Kocaeli İnşaat Taahhüt işleri ve İstanbul inşaat taahhüt işleri için de en uygun fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. İşlemlerinizi profesyonel bir ekip ile gerçekleştirmek ve yatırımlarınızı güvence altına almak için doğru adrestesiniz. Zaman kaybetmeden bizimle iletişim kurun. Detaylı bilgiyi online kanala ya da telefonla alabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Dünyanın ortak sorununa ortak çözüm
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 20:38 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Dünya genelinde erkeklerin en büyük sorunu olarak kabul edilen kellik sorunu artık hayatınızdan çıkıyor. Ülkemizde de faaliyete başlayan sitemizi kullanarak saçlarınızı sıklaştırabilirsiniz. Bu sitede piyasanın en uygun saç simulasyon fiyatları ile işlem yapma ayrıcalığını elde edeceğiniz gibi saç gölgeleme işleminin sağladığı avantajlar ve saç dövmesi uygulamasının saç ekiminden farkları konusunda geniş bir bilgi kaynağı bulacaksınız.

Çuvallar dolusu para ödemeyin
Erkeklerin yüzde 70'lik kısmında görülen ve 40'lı yaşlarda zirveye ulaşan kellik sorunu artık tarihe karışıyor. Bu sitede piyasanın en uygun saç simulasyon fiyatları ile işlem yapma ayrıcalığını elde edeceğiniz gibi saç gölgeleme işleminin sağladığı avantajlar ve saç dövmesi uygulamasının saç ekiminden farkları konusunda geniş bir bilgi kaynağı bulacaksınız. Hayat kalitenizi artırarak kendinize olan güveninizi tekrar kazanmanızı amaçlayan sistemde bıçak altına yatmanıza ve çuvallar dolusu para ödemenize gerek yok.

Fayda sağlanacak bir deneyim
En uygun bütçe ile en kaliteli hizmeti edineceğiniz sitemizde memnuniyet garantisi sunulmaktadır. Bu sitede piyasanın en uygun saç simulasyon fiyatları ile işlem yapma ayrıcalığını elde edeceğiniz gibi saç gölgeleme işleminin sağladığı avantajlar ve saç dövmesi uygulamasının saç ekiminden farkları konusunda geniş bir bilgi kaynağı bulacaksınız. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile sitemizi ziyaret eden her kullanıcı fayda sağlayacağı bir deneyime adım atmış olur.

Bu konuyu yazdır

  İnşaat ve tadilat işlemlerinizde yanınızdayız
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 19:12 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

İnşaat ve tadilat işlemlerinde ihtiyaç duyacağınız estetik malzemeler bu sitede sunuluyor. Siz de sayfamızı ziyaret ederek procolor ihtiyaçlarınız için araştırma yaparak fiyatları inceleyebilir, hazır pencere seçenekleri arasından en ucuz pencere modellerini belirleyerek bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve stok sistemindeki ürünler arasından sipariş vermek için editörlerimiz ile görüşme şansını kullanın.

İhtiyacınız olan ürünleri en uygun koşullarda satın alın
Evini yenileyen ya da bahçesine yeni bir ev yapanların uğrak yeri olan sitemizde ihtiyaç malzemelerini en uygun koşullarda temin edebilirsiniz. Siz de sayfamızı ziyaret ederek procolor ihtiyaçlarınız için araştırma yaparak fiyatları inceleyebilir, hazır pencere seçenekleri arasından en ucuz pencere modellerini belirleyerek bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve stok sistemindeki ürünler arasından sipariş vermek için editörlerimiz ile görüşme şansını kullanın.

Zaman kaybetmeden bize ulaşın
Profesyonel stok takip sistemi ile aradığınız her ürünü bulmanızı sağlayan sitemiz hızlı teslimat sistemleri ile çalışmaktadır. Siz de sayfamızı ziyaret ederek procolor ihtiyaçlarınız için araştırma yaparak fiyatları inceleyebilir, hazır pencere seçenekleri arasından en ucuz pencere modellerini belirleyerek bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve stok sistemindeki ürünler arasından sipariş vermek için editörlerimiz ile görüşme şansını kullanın. Zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret edin.

Bu konuyu yazdır

  Dökülen saçlarınızı dert etmeyin
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 17:53 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Dış etkenler ya da genetik faktörler nedeniyle dökülen saçlarınızı dert etmeyin. Siz de saç simulasyonu nedir sorusuna profesyonel yanıtlar sunan sayfamızda saç gölgeleme işleminin püf noktalarına ilişkin detaylı bilgiler ve saç dövmesi işleminin hayatınıza katacağı avantajlar hakkında sorularınıza cevaplar bulacaksınız. En uygun fiyatlar ile bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin ortak adresi olan sayfamızda kalıcı çözümler ile kelliği hayatınızdan çıkarın.

Online randevu sekmesini kullanın
Halk arasında kellik olarak yorumlanan saç seyrekliğine çözüm arıyorsanız saç simulasyonu nedir sorusuna profesyonel yanıtlar sunan sayfamızda saç gölgeleme işleminin püf noktalarına ilişkin detaylı bilgiler ve saç dövmesi işleminin hayatınıza katacağı avantajlar hakkında sorularınıza cevaplar bulacaksınız. En uygun fiyatlar ile bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin ortak adresi olan sayfamızda kalıcı çözümler ile kelliği hayatınızdan çıkarın. Detaylı bilgi ve online randevu işlemleri için sitemizi ziyaret ederek hemen işlem yapabilirsiniz.

Saç simülasyonu cerrahi operasyon gerektirmiyor
İnternet ortamında en çok aranan konulardan biri olan saç simulasyonu nedir sorusuna profesyonel yanıtlar sunan sayfamızda saç gölgeleme işleminin püf noktalarına ilişkin detaylı bilgiler ve saç dövmesi işleminin hayatınıza katacağı avantajlar hakkında sorularınıza cevaplar bulacaksınız. En uygun fiyatlar ile bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin ortak adresi olan sayfamızda kalıcı çözümler ile kelliği hayatınızdan çıkarın.

Bu konuyu yazdır

  Enerjinin birim maliyeti ve kullanım oranı
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 16:43 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Halk arasında ısı ölüm cihazı olarak da anılan kalorimetre cihazları enerjinin birim maliyetini ve tüketimini hesaplayabiliyor. Siz de sitemizde kalorimetre okuma işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz bilgilerin dışında M bus kalorimetre ve kalorimetre montajı ile ilgili teknik destek de alabilirsiniz. Uzman ekipler ile sürdürülen çalışmalar garanti kapsamındadır ve müşteri memnuniyeti maddi kazancın da ötesindedir. Zaman kaybetmeden bu eşsiz platformda siz de katılın.

İhtiyaç duyduğunuz her ürün burada
Ortak kullanımlarda ciddi bir sorun haline gelen enerji tüketimi ısınma kaynağını merkezi seçen apartmanlarda dikkat çekiyor. Bu sorunu çözmek için üretilen cihazlar ise sayfamızda sunuluyor. Siz de sitemizde kalorimetre okuma işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz bilgilerin dışında M bus kalorimetre ve kalorimetre montajı ile ilgili teknik destek de alabilirsiniz. Uzman ekipler ile sürdürülen çalışmalar garanti kapsamındadır ve müşteri memnuniyeti maddi kazancın da ötesindedir. Zaman kaybetmeden bu eşsiz platformda siz de katılın.

En doğru adres
Kullanım alanının kapasitesine göre değişim gösterebilen ürünleri online olarak satın almak için doğru adrestesiniz. Bu kapsamda siz de sitemizde kalorimetre okuma işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz bilgilerin dışında M bus kalorimetre ve kalorimetre montajı ile ilgili teknik destek de alabilirsiniz. Uzman ekipler ile sürdürülen çalışmalar garanti kapsamındadır ve müşteri memnuniyeti maddi kazancın da ötesindedir. Zaman kaybetmeden bu eşsiz platformda siz de katılın.

Bu konuyu yazdır

  Fiziki tedavi gibi ruhsal tedavi de şart
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 16:10 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Ruhsal destek tıpkı fiziki tedavi gibi önemli ve şarttır. Siz de sağlıklı yaşam için ruhsal destek almak istiyorsanız psikolog bostancı araması ile ulaşabileceğiniz sitemizde uzmanlık alanlarına göre özel olarak seçilen doktorlarımızdan randevu alabilirsiniz. Genel olarak psikyatrist İstanbul konumundaki doktorları ya da bagdat caddesi psikolojik danışma merkezi gibi özel aramaları da filtreleme tekniği ile tespit edin.

Genel olarak İstanbul araştırması yapın
İnsanların zorlu yaşam şartlarında yaşadıkları ruhsal bunalımlar hayat kalitesini düşüren etkilere sahiptir. Siz de sağlıklı yaşam için ruhsal destek almak istiyorsanız psikolog bostancı araması ile ulaşabileceğiniz sitemizde uzmanlık alanlarına göre özel olarak seçilen doktorlarımızdan randevu alabilirsiniz. Genel olarak psikyatrist İstanbul konumundaki doktorları ya da bagdat caddesi psikolojik danışma merkezi gibi özel aramaları da filtreleme tekniği ile tespit edin.

Gereken önem artık veriliyor
Son zamanlarda toplum bilinci oluşarak psikolog ziyaretlerine gereken önem verilmeye başlandı. Siz de sağlıklı yaşam için ruhsal destek almak istiyorsanız psikolog bostancı araması ile ulaşabileceğiniz sitemizde uzmanlık alanlarına göre özel olarak seçilen doktorlarımızdan randevu alabilirsiniz. Genel olarak psikyatrist İstanbul konumundaki doktorları ya da bagdat caddesi psikolojik danışma merkezi gibi özel aramaları da filtreleme tekniği ile tespit edin. Detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edin.

Bu konuyu yazdır

  Çocuklar için ruhsal sağlık desteği
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 15:47 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Psikolojik destek yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de son derece önemlidir. Siz de çocuğunuzun ruhsal sağlığını korumak için Psikolog İstanbul anadolu yakası araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul'da konum odaklı arama yaparak psikolog Kadıköy ve psikiyatrist Kadıköy hizmet merkezlerine ulaşabileceğiniz sayfamızda uzman doktorlar eşliğinde klinik muayene ve tedaviler uygulanır.

Daha büyük sorunlar yaşanmasını engelleyin
Çocukluk dönemlerinde yaşanan olaylar çocukların ruhunda ciddi sorunlar yaratır. Bu sorunları erken müdahale ile çözmek gelecekte daha büyük sorunlar yaşanmasını engeller. Siz de çocuğunuzun ruhsal sağlığını korumak için psikolog Kadıköy araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul'da konum odaklı arama yaparak psikolog Kadıköy ve psikiyatrist Kadıköy hizmet merkezlerine ulaşabileceğiniz sayfamızda uzman doktorlar eşliğinde klinik muayene ve tedaviler uygulanır. Detaylı bilgi için editörlerimize danışabilirsiniz.

Konumunuza en yakın psikologları araştırın
Uzman desteği ile çocuklarınızın daha sağlıklı bireyler olmasını istiyorsanız sitemizi ziyaret edere konumunuza en yakın psikolog merkezlerini araştırın. Siz de çocuğunuzun ruhsal sağlığını korumak için çocuk psikoloğu Istanbul araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul'da konum odaklı arama yaparak psikolog Kadıköy ve psikiyatrist Kadıköy hizmet merkezlerine ulaşabileceğiniz sayfamızda uzman doktorlar eşliğinde klinik muayene ve tedaviler uygulanır. Detaylı bilgi için editörlerimizden ve doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Ahşap şıklığını evinize taşıyın
Yazar: mehmetcan - 21-02-2018, Saat: 15:00 - Forum: İlk Forum - Yorum Yok

Şıklık ve zarafet katan ahşap ürünleri kaliteli bir şekilde sunan sitemizde ahşap merdiven modellerini inceleyerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ürün tanıtım sayfasında sunulan ahşap merdiven modelleri incelemenizde teknik bilgilere ulaşarak en uygun ahşap merdiven fiyatları ile alışveriş yapmanın ayrıcalığını siz de yaşayacaksınız. Ürünleri hızlı bir şekilde sipariş ederek 3 iş günü gibi kısa bir sürede teslim alın.

Ahşap merdivenleri kısa sürede teslim alın
Türkiye'nin en hızlı online alışveriş temellerine sahip olan sitemizde ürünlerin geniş bir stok sisteminde tutulması hizmet kalitesini artırır. Ürün tanıtım sayfasında sunulan ahşap merdiven modelleri incelemenizde teknik bilgilere ulaşarak en uygun ahşap merdiven fiyatları ile alışveriş yapmanın ayrıcalığını siz de yaşayacaksınız. Ürünleri hızlı bir şekilde sipariş ederek 3 iş günü gibi kısa bir sürede teslim alın.

En uygun merdiven fiyatları
Profesyonel ekipler ile hızlı teslimat güvencesi sunan sayfamızda site içi incelemenizi hızlı bir şekilde tamamlayarak teslimat aşamasına geçebilirsiniz. Ürün tanıtım sayfasında sunulan ahşap merdiven modelleri incelemenizde teknik bilgilere ulaşarak en uygun ahşap merdiven fiyatları ile alışveriş yapmanın ayrıcalığını siz de yaşayacaksınız. Ürünleri hızlı bir şekilde sipariş ederek 3 iş günü gibi kısa bir sürede teslim alın. Zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek ürün tanıtım sayfasında sunulan ürünler arasından ihtiyacınız olanları talep edin.

Bu konuyu yazdır