Konu Başlığı: Ruh halinizi en iyi şekilde yansıtın
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Başlatan: mehmetcan
Okunma Sayısı: 112
Toplam Yorumlar: 1
Yazılan Mesaj Çevrimdışı
Üye Grubu
Yorumları: 77
Konuları: 77
Kayıt Tarihi: 28-12-2017
Rep Puanı: 0
#1
Hem arkadaşlarınızı hem de hayatınızdaki en özel insanı güzel ve anlamlı sözler ile karşılamak istiyorsanız birbirinden ilgi çekici içerikler barındıran bu siteden yardım alabilirsiniz. Sizler için hazırlanan etkileyici sözler sekmesinde her ruh haline uygun, duygularınızı başarılı bir şekilde aktaracak ve mesajı kısa ve öz hale getirecek eserler bulunmaktadır.

Sosyal medyada büyük etki
Neler düşündüğünüzü bazen sayfalarca yazı ile anlatamazsınız ancak bir etkili cümle tüm durumu özetlemeye yeter. İşte bu noktada devreye giren sitemiz aracılığı ile kolay ve zahmetsiz bir işlem deneyimi sizi bekliyor. Sizler için hazırlanan etkileyici sözler sekmesinde her ruh haline uygun, duygularınızı başarılı bir şekilde aktaracak ve mesajı kısa ve öz hale getirecek eserler bulunmaktadır. Farklı tarihlerde ve önemli kişiler tarafından söylenen bu sözler sosyal medya hesabınızı da daha popüler hale getirecek zengin içeriklerdir.

Edebiyat hakkında daha bilgili olun
İnsan ilişkilerinde bir sözün çok büyük etkileri olabilir. Sevdiğiniz insana hoş ve anlamlı bir söz ile kalbinizi açmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edin. Sizler için hazırlanan Güzel Sözler sekmesinde her ruh haline uygun, duygularınızı başarılı bir şekilde aktaracak ve mesajı kısa ve öz hale getirecek eserler var. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak sizi edebi anlamda daha bilgili yapacak eserlere göz atabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Yazılan Mesaj Çevrimdışı
Üye Grubu
Yorumları: 44
Konuları: 34
Kayıt Tarihi: 23-01-2018
Rep Puanı: 0
#2
teşekkür ederim.
Kullanıcı İmzası
bilgisayar servisi
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi